Анонімні Наркомани Львів

Відкрити групу і почати проводити зустрічі АН досить просто. Зустрічі АН можуть відрізнятися за структурою та форматом, проте одне незмінне: вони створюються, щоб звістка про одужання в АН могла бути донесена до залежного, який все ще страждає, найефективнішим способом – від одного залежного до іншого.

Ці ресурси доступні, щоб допомогти вам відкрити групу і почати проводити зустрічі АН:

   

   • Прочитайте Буклет для групи (переглянути буклет) для отримання конкретної інформації про запуск нової групи і проведення зустрічей АН.

   • Якщо вам не вдалося зв’язатися з Місцевим Комітетом Обслуговування, Ви можете написати наш Регіональний Підкомітет з Розвитку Регіону rs@na-ua.org

  Основна мета групи АН – передати інформацію про можливість одужання залежному, який все ще страждає. Група надає можливість кожному поділитися і почути досвід інших залежних, які вчаться жити по-новому не вживаючи наркотики. Група є основним засобом, за допомогою якого лине наша звістка. Вона забезпечує атмосферу одужання, в якій новачок може ідентифікувати себе з іншими залежними і почати видужувати

  Що ж таке група АН?

  Якщо хоча б два наркомана збираються разом, щоб допомогти один одному залишатися чистими, то вони можуть утворити групу АН. Ось шість пунктів, заснованих на наших традиціях, які дають опис групи АН:

    

    1. Всі члени групи – наркомани, і всі наркомани мають право стати членами.

    1. Група спирається тільки на власні сили.

    1. Єдина мета групи полягає в тому, щоб допомагати наркоманам одужувати, застосовуючи Дванадцять Кроків Анонімних Наркоманів.

    1. Група не може приймати пожертв, які надходять не від членів Анонімних Наркоманів.

    1. Група не висловлює будь-якої думки з питань, що не відносяться до діяльності Анонімних Наркоманів.

    1. Політика відносин групи з суспільством будується на основі привабливості наших ідей, а не на пропаганді.

   Для нової групи вистачить лише Вашого бажання, літератури АН і приміщення, в яке може прийти будь-який залежний.

   Категорії